Hakkımızda

Uzun yıllardır hizmet vermekte, işimizi özenle ve severek yapmaktayız.
Öncelikli hedefimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Kadromuzu da bu kapsamda oluşturmaktayız. Hem telefon kullanıcısı hem de elektronik tamir hizmeti veren bir firma olarak karşılaşabileceğiniz sorunları ve bunların çözümlerini çok iyi biliyoruz. Avcı Teknoloji, güncel teknolojiyi yakından takip eden ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini bilen, işinde başarılı uzman kişilerden oluşmaktadır.
Teknolojinin değişimine ayak uydurmakta ve gelişen teknolojiye göre hizmet vermekteyiz.

50 kişinin üzerinde olan ekibimiz işini söz verdiği süre içinde tamamlar ve sizlere ulaştırır. Avcı teknoloji olarak işimizi güven vererek ve tüm marka prosedürlerine uygun olarak yaparız. Sağlam ve gelişmiş kalite yönetim sistemiyle GSM tamir işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getiririz.

Teknolojiyle geçen 24 yıl

AVCI TEKNOLOJİ Teknik Servis’in en önemli kaynağı, çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmekte olan şirketimiz bu anlamda, konusunda uzman 50’nin üzerinde çalışan ile hizmet vermektedir. Sürekli değişmekte olan bu çerçevede AVCI TEKNOLOJİ, pratik ve yaratıcı çözümler üretmeye kendini adamıştır.