Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile yaptığımız işlerle fark yaratıyoruz!

Sizlerin bize vermiş olduğunuz değer doğrultusunda çalışmalarımızı özenle titizlikle sürdürüyoruz. Bu yönde Profesyonel ekibimiz hizmet anlayışını sürdürmektedir. Önceliğimiz vizyonumuzun getirmiş olduğu gerekçe ile kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektir.

Günümüzün getirmiş olduğu son teknoloji gelişmelerini ekibimiz güncel teknik ekipmanlarla yakından takip ederek son hızla sürdürmektedirler.

 Hem telefon kullanıcısı hem de elektronik tamir hizmeti veren bir firma olarak karşılaşabileceğimiz sorunlar karşısında donanımlı ekibimiz ile araştırarak çözümlerini sizlere sunuyoruz. Avcı Teknoloji, güncel teknolojiyi yakından takip eden ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini bilincinde olup, işinde başarılı profesyonel ekipten oluşmaktayız.

50 kişinin üzerinden oluşan ekibimiz süre hususunda titizlik göstermektedir. Avcı teknoloji olarak işimizi güven konusunda inşa etmekteyiz Tüm marka prosedürlere göre uygun olarak çalışmaktayız. Dayanıklı ve gelişmiş kalite yönetim sistemiyle GSM tamir işinin tüm gerekliliklerini fazlasıyla yerine getirmekteyiz.

 

24 Yıl’la Geçen Teknoloji Dünyası

Yaptığımız işlerle fark yaratıyoruz !

AVCI TEKNOLOJİ nabzı Teknik Serviste atmaktadır. En önemli kaynağımız çalışanlarımızdır. Günümüzün teknoloji gelişmeleri takip etmekteyiz. 50 üzerinde ekipten oluşmaktayız.  Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güncel hizmet sunmaktayız.   AVCI TEKNOLOJİ olarak, pratik ve yaratıcı çözümler üretmeye her zaman hazırız.

Yaptığımız işlerle iddalıyız.